17 mei | 03:38 uur
volg bericht
Leuke activiteiten begeleiden bij De State
BUURbook plaatst dit bericht namens NLvoorelkaar
Voor verschillende activiteiten zoeken wij vrijwilligers.
Heb je gevoel voor mensen en geduld met ouderen? Dan ben je van harte welkom om mee te helpen bij De State in Hilligersberg! Mensen met lichamelijke gebreken krijgen hier tijdelijk of blijvend verpleeghuiszorg van o.a. WelThuis.
De enthousiaste vrijwilligersgroep helpt mee met allerlei activiteiten in recreatiezaal Het Trefpunt. Bewoners kunnen o.a. meedoen met:
• kaartclub donderdag van 15.00 -16.00 uur
• zingen vrijdagochtend
• muziek luisteren
• handwerken
• bloemschikken
Sommige activiteiten zijn toegankelijk voor omwonenden.
De State heeft ook een afdeling voor palliatieve zorg, waar mensen verblijven tijdens hun laatste levensfase. Ze krijgen er een warm en huiselijk verblijf met veel aandacht en respect voor persoonlijke wensen en mogelijkheden. Samen met de gasten zoek je naar wat hun verblijf zo aangenaam mogelijk maakt. Je kunt bijvoorbeeld af en toe een wandeling maken, een kleine activiteit organiseren of helpen bij het inschakelen van Stichting Ambulance Wens.
Palet Welzijn coördineert de inzet van vrijwilligers. Je kunt zelf aangeven welke dag(en) en tijden je beschikbaar bent en je kunt altijd eerst eens komen kijken. Misschien heb je zelf een leuk idee, laat het ons horen!
Geef in je reactie meteen je telefoonnummer of e-mailadres, dan nemen we contact met je op, je bent van harte welkom.
Type hulpvraag: Gastvrijheid & horeca, Activiteitenbegeleiding, Creativiteit & muziek
lees verder
Type hulpvraag: Gastvrijheid & horeca, Activiteitenbegeleiding, Creativiteit & muziek
Hillegersberg-Schiebroek (Rotterdam)
reageer op dit bericht via NLvoorelkaar